Zestawy: sprzęt i kosmetyki Airbrush

 

Wybierz zestaw, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby. Zasilanie kompresora może być z akumulatora  lub z sieci. Aerograf połączony przewodem z kompresorem, czy wszystko w jednym, w poręcznym zestawie. Wybór zależy od Ciebie.
Wszystkie zestawy zawierają kosmetyki Dinair wyprodukowane w USA. Zestawy Dinair zawierają już wszystko, czego będziesz potrzebować do aplikacji makijażu aerografem. Zestawy można łatwo przenosić z domu na plan, czy do studia i zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć nieskazitelne i trwałe makijaże. Zacznij nakładać aerografem podkład, róż, cień do powiek, konturówkę do oczu szybciej, łatwiej i doskonalej niż kiedykolwiek sobie wyobrażałaś. Zawsze możesz dodać więcej kosmetyków i odcieni do swojego zestawu, aby wykonać modny makijaż całej twarzy z niesamowitymi cieniami do powiek, pomalować pasemka na włosach, zakryć odrosty lub siwizny, zamaskować tatuaże, czy skomponować wyjątkowy body-art. Z Dinair możesz to wszytko! 

 
Zestaw Dinair Airbrush ONE
GRATISGRATIS
1 373,98 zł bez VAT
1 690 zł

Dinair ONE to nowy faworyt! Bezprzewodowy, zasilany z akumulatora z 10 kosmetykami. Maksymalny komfort i łatwość obsługi.Zawiera produkty o wartości 2500 zł.

Kod : 1350/STR
Zestaw Dinair Airbrush PRO
GRATISGRATIS
1 373,98 zł bez VAT
1 690 zł

Zestaw Airbrush do użytku profesjonalnego i osobistego z wydajnym kompresorem PRO oraz 10 kosmetykami do aerografu. Zawiera produkty o wartości 2500 zł.

Kod : 98/SVE
zestaw GO
GRATISGRATIS
1 373,98 zł bez VAT
1 690 zł

Zestaw Airbrush z najmniejszym kompresorem i wbudowanym akumulatorem, a do niego 8 kosmetyków do aerografu.Zawiera produkty o wartości 2500 zł.

Kod : 1479
3 pozycji razem
Z powrotem do sklepu