FAQ - wsparcie

Czy nakładanie makijażu aerografem Dinair jest skomplikowane?

To naprawdę proste. Dosłownie rozpylasz makijaż na skórze. Na stronie znajdziesz wszystkie filmy instruktażowe i wskazówki. Krok po kroku zobaczysz jak wykonać makijaż metodą aerografu. Wszystko można wykonać łatwo  bez problemów w kilka minut. Zalecamy rozpoczęcie od aplikacji podkładu i różu. W miarę poznawania aerografu możesz również spróbować nałożyć cienie do powiek, brwi czy eyeliner.

 

Jak prawidłowo wykonać makijaż aerografem Dinair?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nakładaj na czystą skórę. Wskazane jest stosowanie kremu nawilżającego, ponieważ kosmetyki Dinair są na bazie wody.
Jeśli użyjesz tłustego kremu pod makijaż aerografem, trwałość makijażu może ulec skróceniu.

 

Czy nie ma niebezpieczeństwa, że ​​podczas nakładania makijażu dostanie się on do włosów lub na ubrania?

Zdecydowanie nie. Aerograf rozpyla bardzo dokładnie, więc nie musisz się martwić o zanieczyszczenia. Wręcz przeciwnie, przekonasz się, że makijaż aerografem Dinair nie ściera się i nie pozostawia widocznych śladów na ubraniach, jak to ma miejsce w przypadku zwykłego makijażu na przykład na kołnierzyku koszuli.

 

Czy powinnam używać pudru do twarzy po nałożeniu makijażu aerografem Dinair?

Nie. Zobaczysz, że żadne dodatkowe produkty nie są potrzebne, nawet do kolejnych poprawek. Aerograf Dinair nie wymaga stosowania pudru.

 

Jak długo utrzyma się makijaż aerografem w ciągu dnia?

Makijaż aerografem Dinair jest bardzo trwały i nie rozmywa się. W zależności od rodzaju skóry utrzyma się 18 godzin lub dłużej.

 

Nie wiem, jaki odcień podkładu jest odpowiedni dla mojej skóry, czy możesz mi doradzić?

Nie bój się wybrać złego odcienia. Odcienie i kolory kosmetyków zostały zaprojektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Wybierając zestaw do aerografu wystarczy, że wybierzesz odcień skóry - jasny lub średni, a my prześlemy Ci w ramach zestawu aerografu odpowiednie odcienie podkładów i dodatkowe kosmetyki.  Ale najważniejsze - możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o tworzenie różnych innych odcieni. Mieszaj różne kolory kosmetyków i stwórz swój ulubiony odcień. To proste, wystarczy wymieszać kilka kropli bezpośrednio w zbiorniczku aerografu. Możesz łączyć różne odcienie, aby dokładnie pasowały do ​​odcienia skóry, którego potrzebujesz. Ta wyrafinowana metoda została opracowana w ten sposób, ponieważ odcień skóry zmienia się w ciągu roku, dzięki czemu możesz dostosować makijaż do swoich aktualnych potrzeb. Dinair oferuje ponad 300 kolorów do wyboru.

 

Używanie odcieni kolorów

Kolory i odcienie aerografu Dinair można znaleźć w e-sklepie pogrupowane według tego, do czego są najczęściej używane (podkład, róże, cienie do oczu itd.). Jednak to nie ogranicza ich zastosowania, jest to jedynie punkt wyjścia do Twojej orientacji. Na przykład wybrany kolor podkładu może być używany jako cień do oczu lub róż. Bądź kreatywny!

 

 

Jakie kolory mogę mieszać?

Możesz łączyć i mieszać wszystkie kolory kosmetyków Dinair.

  

Jak mieszają się kolory?

Wlej kilka kropli wybranych kolorów do zbiorniczka aerografu i wymieszaj je z powietrzem. Wystarczy przytrzymać (zablokować) palcem wylot aerografu, zatrzymując wypływ powietrza z dyszy i jednocześnie ostrożnie przesuwać dźwignię sterującą do tyłu. Powoduje to powrót powietrza do zbiorniczka, a kolory w nim wymieszają się z charakterystycznym „bulgotaniem”. Po uzyskaniu nowego odcienia możesz rozpocząć jego nakładanie.

 

Dinair_michani_barev

 

Czy mogę zakryć znamiona tym makijażem?

Makijaż aerografem Dinair doskonale sprawdza się zarówno w przypadku znamion, jak i innych problemów skórnych. Do zakrycia raczej będzie nam potrzebny podkład z linii Camouflage - Paramedical, która jest bardziej kryjąca i wodoodporna. Przy ich pomocy doskonale zakryjesz plamy pigmentacyjne, trądzik, bielactwo, trądzik różowaty, siniaki, blizny czy żylaki.

 

Cierpię na trądzik, czy nadal mogę używać makijażu airbrush Dinair?

Oczywiście. Zaletą makijażu airbrush Dinair jest to, że pomimo nałożonego makijażu Twoja skóra może swobodnie oddychać, dzięki czemu nie obciąża w żaden sposób problematycznej skóry. Makijaż na skórze natychmiast wysycha, pokrywając wypryski, utrzymując się przez cały dzień.

 

Jestem alergikiem, mam wrażliwą skórę. Czy moja skóra będzie tolerować makijaż aerografem Dinair?

Makijaż aerografem Dinair jest bardzo delikatny, nie zawiera olejków, substancji zapachowych, parabenów ani silikonów. Dinair ma wśród swoich klientów również osoby o bardzo wrażliwej skórze lub o niskiej tolerancji na zwykły makijaż. Wszystkie kosmetyki Dinair zostały również przetestowane w Państwowym Instytucie Zdrowia Publicznego w Pradze i posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Zdrowia.

 

Ile makijażu będę potrzebować i jak długo wystarczy mi butelka do makijażu?

Będzie to zależeć od preferowanej przez Ciebie grubości warstwy makijażu. Jeśli masz jednolity kolor skóry, zwykle potrzebujesz ok. 6 kropli podkładu. Jeśli potrzebujesz mocniejszego krycia podkładem, zużyjesz około 8-10 kropli. Do nałożenia różu, brwi, cieni do powiek, czy highlightera wystarczy 1-2 krople. Mała buteleczka (8 ml) zawiera około 160 kropli kosmetyku.

 

Czy mogę nałożyć podkład Camouflage i Glamour na twarz?

Tak, możesz. Blizny, trądzik i przebarwienia najpierw pokryj podkładem maskującym Camouflage, a następnie rozprowadź podkład Glamour na całej twarzy.

 

Do czego powinnam używać preparatu Moist & Dewy?

Ten produkt jest dołączony do każdego zestawu aerografu, ale można go również zamówić osobno. Jeśli skóra ma skłonność do przesuszania się, po nałożeniu makijażu możesz nałożyć aerografem preparat Moist & Dewy. Makijaż aerografem Dinair jest matowy i nie zawiera żadnych tłuszczy, ale dodając jedną kroplę Moist & Dewy Twoja skóra uzyska nawilżony wygląd - mniej lub bardziej, w zależności od ilości nałożonego produktu. Stosować po skończonym makijażu (nawet o dowolnej porze dnia).

 

Mam suchą skórę, czy makijaż aerografem Dinair jest dla mnie odpowiedni?

Tak. Pod makijaż użyj zwykłego kremu nawilżającego lub najlepiej podkładu Dinair Perfect Skin i zakończ aplikację aerografem, rozpylając jedną kroplę nawilżacza Moist & Dewy. Zapewni to skórze miękki połysk i niezbędne nawilżenie, które utrzyma przez cały dzień.

 

Czy mogę codziennie używać makijażu Dinair® Airbrush?

Tak oczywiście! Już wkrótce przekonasz się, że Twoja skóra z dnia na dzień jest ładniejsza, dzięki temu, że makijaż aerografem pozwala Twojej skórze swobodnie oddychać i nie zatyka porów.

 

Czy powinno się czyścić aerograf między nakładaniem różnych kolorów i odcieni?

To nie jest konieczne. Zalecamy to tylko wtedy, gdy używasz bardzo ciemnego koloru, a następnie zamierzasz użyć jasnego koloru.

 

Jak czyścić aerograf?

Aerograf czyści się środkiem czyszczącym Dinair i wodą. Dinair Cleaner jest częścią każdego zestawu do aerografu, ale można go również kupić osobno w dowolnym momencie. Aerograf należy czyścić po każdej skończonej aplikacji makijażu, aby zapobiec wysychaniu resztek pigmentów i późniejszemu zatykaniu się aerografu. Czyszczenie jest bardzo szybkie i łatwe. Obejrzyj filmy poglądowe.

 

Aerograf przestał rozpylać. Co trzeba zrobić?

Najczęstszym powodem takiej sytuacji jest resztek kosmetyku, która wyschła w aerografie. Łatwo to naprawić. Obejrzyj nasze filmy, aby poznać metodę czyszczenia. Przyzwyczaj się do korzystania z zestawu zakrywek ochronnych Dinair, który jest dołączony do każdego aerografu, po każdym skończonym makijażu. Stosuj go w ramach codziennej pielęgnacji, tylko w ten sposób zachowasz jego optymalną funkcjonalność. To łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Jeśli uważasz, że nawet po wyczyszczeniu aerograf nadal nie działa prawidłowo, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy.

Na stronie z filmami instruktażowymi znajdziesz również instrukcje demontażu, czyszczenia, a następnie ponownego montażu i regulacji aerografu. Nie zalecamy demontażu pistoletu natryskowego bez obejrzenia filmu.

Możliwe jest również namoczenie aerografu w wodzie w celu rozpuszczenia i usunięcia nagromadzonego zaschniętego kosmetyku. Niewielki pojemnik napełnij ciepłą wodą, dostosuj ilość wody tak, aby aerograf mógł zanurzyć się całkowicie w wodzie. Możesz również dodać do wody kilka kropli środka czyszczącego Dinair. Umieść silikonowy korek (jedną z dwóch części systemu czyszczącego Dinair) na aerografie, aby zabezpieczyć dźwignię sterującą w pozycji całkowicie otwartej. Włóż aerograf do pojemnika na wodę, tak aby woda dostała się do zbiorniczka aerografu. Po rozpuszczeniu się resztek kosmetyku, dokładnie przepłucz, wysusz i przedmuchaj aerograf.

 

Z powrotem do sklepu