Jak to działa?

 

Makijaż nakładany jest na skórę za pomocą aerografu jako ultralekka mgiełka, która delikatnie pokrywa skórę, zakrywa wszelkie niedoskonałości,  nadając jej nieskazitelny wygląd w jakości HD. Makijaż natychmiast wysycha i pozostawia gładką, doskonale pomalowaną skórę.

Dzięki unikalnej konstrukcji aerografu Dinair można bardzo precyzyjnie kontrolować ilość wydmuchiwanego makijażu i powietrza. Wystarczy przesunąć palcem po dźwigni sterującej, aby uzyskać zarówno bardzo cienkie linie, jak i duże obszary, które pokryjesz równomiernie rozpylonym kosmetykiem. Dinair używa bardzo niskiego ciśnienia, aby delikatnie rozprowadzić makijaż na skórze. Dzięki temu makijaż spoczywa lekko na skórze, nie zapada się w zmarszczki i pory, co zapewnia młodszy i subtelny wygląd.

 

 

Aerograf schemat

 

 

Makijaż aerografem jest szybki, łatwy i bardzo przyjemny. Dosłownie rozpylasz makijaż na skórze. Pełny makijaż możesz łatwo wykonać w kilka minut. Do każdego zestawu aerografu dołączona jest szczegółowa instrukcja wraz ze zdjęciami i opisami w języku polskim. 

 

Wsparcie dla użytkowników - FAQ

Przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące makijażu aerografem, na pewno znajdziesz wśród nich odpowiedź. 

Filmy instruktażowe 

Przygotowaliśmy filmy instruktażowe i porady, w których krok po kroku można zobaczyć, jak wykonać makijaż metodą aerografu.  

Szkolenia makijażu aerografem

Jesteś profesjonalistą? ... i jesteś zainteresowana nauką wszystkich profesjonalnych technik i sekretów makijażu aerografem w wysokiej rozdzielczości? Organizujemy certyfikowane kursy makijażu aerografem dla wizażystów i make-up artystów.

 

 

 

 

 

Z powrotem do sklepu