Dlaczego Dinair?

Dinair zmieni sposób, w jaki patrzysz na makijaż!

Dinair Airbrush to klucz do sekretu doskonałej skóry! Gwiazdy i modelki używają makijażu Dinair, ponieważ po prostu nie wygląda jak typowy makijaż.  

 

Dinair-benefity 

 

Przewaga Dinair nad makijażem tradycyjnym:

 • Idealna, naturalna twarz

Tradycyjne podkłady mogą wyglądać zwyczajnie, nierzadko zaschnięte i ciężkie, a kobiety prawie zawsze mają wrażenie, że mają na sobie makijaż.
Aplikacja aerografem pozostawia na skórze lekką, subtelną mieszankę odcieni, tworząc iluzję idealnej twarzy, jednocześnie pozostawiając prawdziwy odcień skóry.

 • Młodszy wygląd

Dinair używa bardzo niskiego ciśnienia, aby delikatnie rozprowadzić makijaż na skórze. Dzięki temu makijaż spoczywa na powierzchni skóry i nie zapada się w zmarszczki i pory, nadając twarzy młodszy, nieskazitelny wygląd.

 

 • Trwałe i higieniczne

Żadnych poprawek przez cały dzień! Koniec z zanieczyszczeniami skóry pochodzącymi z narzędzi do makijażu. Bezdotykowa, higieniczna aplikacja. Tylko powietrze i kosmetyk dotykają skóry, tworząc najbardziej higieniczny, wolny od zarazków i hipoalergiczny makijaż.

W dobie Cocid-19 produkty DINAIR zmniejszają ryzyko przenoszenia infekcji poprzez bezdotykowy sposób aplikacji.

 

 • Bezbłędne pokrycie 

Możliwość łączenia kolorów i rodzajów podkładów Dinair Airbrush w celu uzyskania indywidualnych, niestandardowych mieszanek jest niezrównana, dzięki czemu uzyskuje się najbardziej pożądany, naturalny wygląd, który zakrywa wszelkie niedoskonałości skóry.

 

 • Skóra może oddychać

Rozpylanie mikro-kropelek makijażu aerografem Dinair na powierzchni twarzy wygląda bardziej naturalnie niż tradycyjny makijaż, ponieważ gładko spoczywa na powierzchni skóry, a przez to nie uwidacznia porów. Proces ten pozwala na uzyskanie doskonałego krycia, jednocześnie umożliwiając skórze oddychanie.

 

 • Oszczędzaj kosmetyki, czas i pieniądze

Nasze kosmetyki stworzone na bazie wody oraz wykorzystanie technologii ultralekkiego ciśnienia dają w rezultacie najcieńsze potrzebne pokrycie skóry podkładem lub cieniem. Dzięki temu makijaż aerografem zużywa nawet do 10 razy mniej kosmetyku niż makijaż wykonany tradycyjnymi metodami. Sama aplikacja aerografem jest przy tym nieporównywalnie szybsza.

 

 

Dinair-benefity1

 

Jakość

Makijaż Dinair nigdy nie zatyka porów, w przeciwieństwie do tradycyjnego makijażu. Wszystkie nasze kosmetyki są przebadane dermatologicznie i zalecane do  zachowania zdrowia i higieny skóry. Dinair wykorzystuje do produkcji kosmetyków wyselekcjonowane składniki, które pozostawiają skórę jedwabiście gładką i naturalnie wyglądającą przez cały dzień.

 • bez silikonów, parabenów, perfum i talku
 • wegańskie i bezglutenowe
 • nietestowane na zwierzątach
 • nie zatykają porów
 • hipoalergiczne

Wszystkie produkty do makijażu aerografem Dinair spełniają surowe normy europejskie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie makijaże airbrush Dinair zostały dokładnie przetestowane w laboratoriach Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego w Pradze, w Czechach. Wszystkie kosmetyki Dinair posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Zdrowia  i są zarejestrowane w Portalu Zgłaszania Produktów Kosmetycznych (CPNP)  Komisji Europejskiej zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Wszystkie produkty są importowane bezpośrednio z Dinair USA (Dinair Airbrush Makeup Systems, Inc.).

 

Przed & Po

Acne

Natural

MatureSkin

TattooCover

Melasma

Scars

Vitiligo

  

Doradztwo i szkolenia

Z przyjemnością pomożemy z techniką aplikacji aerografem telefonicznie lub mailowo. Oferujemy również profesjonalne szkolenia - możesz skorzystać z naszych certyfikowanych warsztatów.

  

O Dinair®

Firma założona przez Dinę Ousley, wielokrotnie nagradzaną profesjonalną wizażystkę i kosmetologa. Dinair jest pomysłodawcą makijażu aerografem, który zrewolucjonizował branżę kosmetyczną. Od ponad 30 lat Dinair jest wybierany przez salony i profesjonalnych wizażystów na całym świecie i jest wiodącym innowatorem w dziedzinie makijażu aerografem, a także systemów i akcesoriów. Dinair stworzył różne kategorie makijażu aerografem: do codziennego noszenia, wizytowego, do zdjęć w jakości HD, paramedycznego i kamuflującego.

 

dina_george  

"Systemy i techniki, które udoskonaliliśmy dla celebrytów i profesjonalnych wizażystów, są teraz dostępne dla wszystkich”.

  

Dina Ousley

Założycielka i prezes Dinair, była aktorka, artysta charakteryzator, zdobywczyni nagrody Emmy Award. W 1989 roku Dina zwyciężyła w międzynarodowym konkursie makijażu używając swojego aerografu i od tej pory marka Dinair rozpoczęła swoją podróż do salonów kosmetycznych na całym świecie.

 

George Lampman

Współwłaściciel i dyrektor generalny Dinair, opracował unikalne linie systemów makijażu i aerografu Dinair. Zapoczątkował koncepcję nakładania makijażu przy użyciu bardzo niskiego ciśnienia powietrza i mikro-punktowej aplikacji (pixel-like coverage). Te techniczne i artystyczne przełomowe osiągnięcia otworzyły drogę do powstania nowoczesnej technologii makijażu aerografem.

 

 

 

Z powrotem do sklepu