Szablony do aerografu

W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na odpowiedzialną innowacyjność, a więc na nowoczesne, ale zarazem sprawdzone i niezawodne metody makijażu. Dostępne szablony do aerografu to rozwiązania wykorzystujące jedną z najnowocześniejszych technik, która pozwala uzyskać nieskazitelny wygląd skóry i precyzyjnie podkreślić nasze cechy twarzy. Jednak, aby osiągnąć profesjonalne rezultaty, należy skorzystać z narzędzi, które ułatwią proces aplikacji makijażu. W tym kontekście szablony do malowania aerografem są nieocenioną pomocą, wspierając malowanie cieni, brwi czy ust. Produkty te zostały stworzone z myślą o precyzji i wygodzie użytkowania, zapewniając perfekcyjny efekt w makijażu.

Precyzyjne narzędzia do makijażu

Szablon do aerografu Dinair to nieoceniona pomoc w tworzeniu makijażu, który wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłaś. Niezależnie od tego, czy chcesz podkreślić piękne brwi, stworzyć efektowny eyeliner, czy dodać malowniczego koloru ustom, produkt ten jest Twoim sekretem do osiągnięcia precyzyjnego i profesjonalnego makijażu.

 

glamour sablona
56,10 zł bez VAT
69 zł

Szablon uniwersalny. Pomoże uzyskać doskonałe brwi oraz nałożyć cień do powiek.

Kod : 254
set na ocni linky
72,36 zł bez VAT
89 zł

Szablony do perfekcyjnego i dokładnego nakładania eyelinera. Można je stosować do każdego kształtu oczu.

Kod : 257
set na oboci 01
64,23 zł bez VAT
79 zł

Szablony do uzyskania perfekcyjnie wymodelowanych brwi. 

Kod : 260
set na oboci 02
72,36 zł bez VAT
89 zł

Szablon do podkreślenia lub uzupełnienia brakujących włosków w brwiach.

Kod : 263
set oboci stiny rty
72,36 zł bez VAT
89 zł

Zestaw szablonów do szerokiego zastosowania. Nadaje się do makijażu brwi, cieni do powiek i eyelinera.

Kod : 275
set na rty
72,36 zł bez VAT
89 zł

Szablony do tworzenia idealnych konturów ust i wypełniania ich makijażem aerografem.

Kod : 266
kolekce glamour
182,93 zł bez VAT
225 zł

Kolekcja szablonów do makijażu cieni do powiek, eyelinera, brwi, rzęs i ust.

Kod : 269
kolekce black and white
153,66 zł bez VAT
189 zł

Zbiór 5 szablonów Fantasy.

Kod : 1197
leopard eye
56,10 zł bez VAT
69 zł

Idealny szablon do dodawania finezyjnych plamek na ustach i oczach.

Kod : 272
New Orleans
96,75 zł bez VAT
119 zł

Szablon do fantasy makijażu  

Kod : 640
10 pozycji razem

Szablony Airbrush są wykonane z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa sztucznego. To sprawia, że możesz dokładnie widzieć, gdzie nakładasz makijaż, co gwarantuje precyzyjny efekt. Ponadto produkty mają zaokrąglone rogi, co minimalizuje ryzyko zarysowań czy zadrapań na skórze. Dzięki laserowemu wycinaniu, są one doskonale dopasowane do konturów twarzy, co ułatwia ich pozycjonowanie i zapewnia idealny efekt.

Sprzęt dla profesjonalistów i amatorów

Szablony do aerografu Airbrush są doskonałe zarówno dla profesjonalnych wizażystów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z malowniczym makijażem aerograficznym. Dzięki nim możesz uzyskać profesjonalny efekt, niezależnie od poziomu swoich umiejętności. Produkty Dinair to nieoceniona pomoc w tworzeniu precyzyjnego i trwałego makijażu. Dzięki nim Twoje cienie, brwi, eyeliner czy usta będą wyglądać dokładnie tak, jak zawsze chciałaś. Przezroczystość, wygoda i wszechstronność to cechy, które sprawiają, że narzędzia te są niezastąpione w makijażu aerografem. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistką czy amatorką, niezawodne i nowoczezne produkty Dinair pomogą Ci osiągnąć perfekcyjny makijaż.

Z powrotem do sklepu