Szkolenia

Dinair Academy

Przenieś swoje umiejętności na nowy, wyższy poziom! Bezdotykowy makijaż aerografem to rewolucja, ale nie magia. Jednak, aby osiągnąć doskonałe rezultaty, konieczne są odpowiednie umiejętności i technika. Na warsztatach Dinair Academy krok po kroku nauczysz się niezbędnych technik pracy z aerografem. Pokażemy Ci, jak przesuwać granice zwykłego makijażu na zupełnie nowy, wyższy poziom za pomocą techniki aerografu.

 

Nauczysz się:

Odpowiedniej kontroli aerografu, obsługi i właściwego czyszczenia. W ramach technik makijażu aerografem: nakładanie podkładu, korekta niedoskonałości, nakładanie różu, konturowanie, highlighter, malowanie brwi, makijaż przy pomocy szablonów, makijaż i cieniowanie oka, eyeliner i malowanie ust, zakrywanie tatuażu, makijaż fantasy, opalanie aerografem i aplikacja na włosy. Poznasz również wiele tajników wskazówek dotyczących techniki używania aerografu.

 

Dla kogo?

Kury Dinair Academy są odpowiednie dla profesjonalistów w dziedzinie makijażu. Zapraszamy również początkujących wizażystów, kosmetyczki i fryzjerów, którzy są zainteresowani poznaniem tajników aplikacji makijażu aerografem w jakości HD.

Warsztaty są uwieńczone wręczeniem certyfikatu pomyślnego ukończenia Dinair Academy.

 

Jeśli jesteś zainteresowana(y) uczestnictwem w warsztatach, skontaktuj się z nami. 

 

 

 

 

 

 

Z powrotem do sklepu